oranjesingel

oranjesingel

donderdag 1 maart 2018

Rapid 2017-2018


Na de eerste speelavond en na vier ronden hadden de bokken zich al van de schapen afgescheiden. Patrick voerde met 4 uit 4 het klassement aan, daarna volgden Tony, Robbie en Emile met 3 punten. Deze voorsprong wist Patrick op de tweede speelavond te handhaven. Eerst versloeg hij Robbie, daarna Tony. In de slotronde moest hij tegen Chiel. Die maakte het hem niet al te moeilijk en zo werd Patrick ongeslagen de rapidkampioen van het seizoen 2017/2018. Gefeliciteerd, Patrick.
Achter hem eindigde Tony als tweede en Robbie als derde, beiden met 5 punten. Robbie had 7 potjes nodig om die score te behalen, Tony 6. Het peloton der kansarmen en kanslozen werd aangevoerd door Paul en Chiel, ieder met 3½ punt.

dinsdag 27 februari 2018

Stand & Uitslagen Rapid (20 min.p.p.p.p.)

Ranglijst Rapid 27-02-2018
na ronde 7 seizoen 17/18
NrVoornaamNaamScore Gesp  W   R   V  Per cBye RatingTPR  WP 
01Patrick vanWaardenburg7,0660010011787198426,0
02TonyHogerhorst5,0650183 1837187327,0
03RobbieGerhardus5,0750271 1756178324,5
04ChielVerhagen3,5723250 1485152724,5
05PaulDelleman3,5731350 1565158221,5
06Emile Okel3,0430175 1516173622,5
07AlbertLebbink3,0722343 1368138716,0
08JanRavensteijn2,5721436 1493150726,5
09FrankSchleipfenbauer  2,5321083 2075196224,5
10FredRienstra2,0720529 1496142424,5
11ErikVisser2,0712429 1378133519,5
12JoopCrooy1,56015811408122024,5
13GuylianoRadhe1,0310233 1257128519,0
14HenkSteinhauer0,5301217 1670136321,5
15JokeAnzion0,0 000 - 1399139924,5
16Frank van derRijst0,0 000 - 1176117624,5
17FonsLeferink0,0 000 - 1315131524,5
18SteffenBrouwer0,0 000 - 1481148124,5

ronde 5 gespeeld op 26-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van Waardenburg Robbie Gerhardus1-0
Tony HogerhorstJan Ravensteijn1-0
Chiel VerhagenJoop Crooy1-0
Paul DellemanAlbert Lebbink1-0
Erik VisserGuyliano Radhe0-1
Fred RienstraFrank Schleipfenbauer    0-1

ronde 6 gespeeld op 26-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van Waardenburg Tony Hogerhorst              1-0
Robbie GerhardusChiel Verhagen1-0
Jan RavensteijnPaul Delleman0-1
Albert LebbinkJoop Crooyrem
Frank SchleipfenbauerErik Visserrem
Guyliano RadheFred Rienstra0-1

ronde 7 gespeeld op 26-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusPaul Delleman1-0
Tony HogerhorstFred Rienstra1-0
Frank Schleipfenbauer     Jan Ravensteijn1-0
Albert LebbinkGuyliano Radhe1-0
Joop CrooyErik Visser0-1
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg 0-1

dinsdag 30 januari 2018

Rapid 20 min.p.p.p.p. 30 januari

Ranglijst Competitie 2 (Rapid 20 min.p.p.p.p.)
na ronde 4 seizoen 17/18
NrVoornaamNaamScoreGesp W  R  V  Perc. Bye Rating TPR  WP 
01Patrick vanWaardenburg4,033001001176218828,0
02TonyHogerhorst3,03300100184519979,0
03RobbieGerhardus3,0430175175718117,0
04Emile Okel3,0430175151617395,0
05JanRavensteijn2,5421163150316149,0
06ChielVerhagen2,5413063148315426,0
07PaulDelleman1,5411238155715217,0
08AlbertLebbink1,5411238136413706,5
09JoopCrooy1,03003011430128610,5
10FredRienstra1,0410325149413539,5
11ErikVisser0,54013131370123010,0
12HenkSteinhauer0,5301217167013608,5
13JokeAnzion0,0000-139913998,0
14GuylianoRadhe0,0000-125512558,0
15FrankSchleipfenbauer0,0000-208520858,0
16Frank van derRijst0,0000-117611768,0
17FonsLeferink0,0000-131513158,0
18SteffenBrouwer0,0000-148114818,0

 ronde 1 gespeeld op 30-01-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg0-1
Erik VisserEmile Okel0-1
Albert LebbinkChiel Verhagenrem
Henk Steinhauer             Robbie Gerhardus0-1
Paul DellemanFred Rienstra1-0

ronde 2 
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgJoop Crooy1-0
Fred RienstraAlbert Lebbink1-0
Emile OkelHenk Steinhaue             r1-0
Robbie GerhardusErik Visser1-0
Chiel VerhagenJan Ravensteijnrem
Tony HogerhorstPaul Delleman1-0

 ronde 3 
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraPatrick van Waardenburg0-1
Emile OkelRobbie Gerhardus0-1
Joop CrooyTony Hogerhorst0-1
Chiel VerhagenErik Visserrem
Albert LebbinkJan Ravensteijn0-1
Henk Steinhauer             Paul Dellemanrem

 ronde 4 
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie Gerhardus           Tony Hogerhorst              0-1
Jan RavensteijnFred Rienstra1-0
Joop CrooyEmile Okel0-1
Paul DellemanChiel Verhagen0-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-1