oranjesingel

oranjesingel

dinsdag 30 januari 2018

Rapid 20 min.p.p.p.p. 30 januari

Ranglijst Competitie 2 (Rapid 20 min.p.p.p.p.)
na ronde 4 seizoen 17/18
NrVoornaamNaamScoreGesp W  R  V  Perc. Bye Rating TPR  WP 
01Patrick vanWaardenburg4,033001001176218828,0
02TonyHogerhorst3,03300100184519979,0
03RobbieGerhardus3,0430175175718117,0
04Emile Okel3,0430175151617395,0
05JanRavensteijn2,5421163150316149,0
06ChielVerhagen2,5413063148315426,0
07PaulDelleman1,5411238155715217,0
08AlbertLebbink1,5411238136413706,5
09JoopCrooy1,03003011430128610,5
10FredRienstra1,0410325149413539,5
11ErikVisser0,54013131370123010,0
12HenkSteinhauer0,5301217167013608,5
13JokeAnzion0,0000-139913998,0
14GuylianoRadhe0,0000-125512558,0
15FrankSchleipfenbauer0,0000-208520858,0
16Frank van derRijst0,0000-117611768,0
17FonsLeferink0,0000-131513158,0
18SteffenBrouwer0,0000-148114818,0

 ronde 1 gespeeld op 30-01-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg0-1
Erik VisserEmile Okel0-1
Albert LebbinkChiel Verhagenrem
Henk Steinhauer             Robbie Gerhardus0-1
Paul DellemanFred Rienstra1-0

ronde 2 
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgJoop Crooy1-0
Fred RienstraAlbert Lebbink1-0
Emile OkelHenk Steinhaue             r1-0
Robbie GerhardusErik Visser1-0
Chiel VerhagenJan Ravensteijnrem
Tony HogerhorstPaul Delleman1-0

 ronde 3 
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraPatrick van Waardenburg0-1
Emile OkelRobbie Gerhardus0-1
Joop CrooyTony Hogerhorst0-1
Chiel VerhagenErik Visserrem
Albert LebbinkJan Ravensteijn0-1
Henk Steinhauer             Paul Dellemanrem

 ronde 4 
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie Gerhardus           Tony Hogerhorst              0-1
Jan RavensteijnFred Rienstra1-0
Joop CrooyEmile Okel0-1
Paul DellemanChiel Verhagen0-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-1

donderdag 2 maart 2017

Rapid 2017

Na de eerste speelavond en na vier ronden was de stand bovenin:

  1. Robbie            3,5 pt
  2. Patrick            3,0 pt
  3. Fred                3,0 pt
  4. Joop             2,5 pt
Tijdens deze eerste avond vielen er meerdere opmerkelijke resultaten te noteren. Zo won Joop van Henk, Henk van Patrick, Guyliano van Emile, Steffen van Jan en speelde Joop remise tegen Robbie. 
De tweede speelavond beloofde dus een boeiende strijd te gaan opleveren waarvan de uitkomst nog lang niet zeker was. Maar zo ging het niet. Patrick en Robbie  konden om zeer uiteenlopende redenen niet aanwezig zijn en de vraag werd nu, nu de katten van huis waren, wie de muis zou worden die feest kon gaan vieren. 

Dat werd al snel duidelijk toen Fred in ronde 5 van Joop won en zich daarmee comfortabel op de eerste plaats nestelde. Die plaats gaf hij niet meer uit handen door in de resterende ronden ook Guyliano en Jan te verslaan. En zo werd hij met de fraaie score van 6 uit 7 onze rapidkampioen van het seizoen 2016/2017. Gefeliciteerd, Fred.

Hoogst opmerkelijk en zeer verrassend was de naam van degene die met 4 uit 7 als tweede kon worden genoteerd. Dat was namelijk die van Guyliano, die van de oude rotten Joop en Chiel wist te winnen. Fraai gedaan en veelbelovend, meneertje. Maar waar blijft het respect?

dinsdag 28 februari 2017

Stand en Uitslagen ronde 5, 6 en 7


Eindstand  27-02 2017 
NrVoornaamNaamScoreGesp W  R  V PercByeRating TPR   WP 
01FredRienstra6,0760186 1511176919,5
02GuylianoRadhe4,0740357 1255152023,0
03RobbieGerhardus3,5431088 1750178024,5
04PaulDelleman3,562134211562139920,0
05Patrick vanWaardenburg3,0430175 1751173326,5
06JanRavensteijn3,0722343 1490142622,5
07Emile Okel3,0730443 1490142722,0
08JoopCrooy3,0722343 1443144921,0
09ChielVerhagen3,0730443 1476144519,5
10HenkSteinhauer2,5621342 1697147324,0
11AlbertLebbink2,041032511363136220,5
12JokeAnzion1,5411238 1399140322,5
13ErikVisser1,0210150 1387147926,5
14SteffenBrouwer1,0410325 1481134920,0
15Frank van der  Rijst0,0 000 - 1176117624,5
16FrankSchleipfenbauer 0,0 000 - 2085208524,5
17TonyHogerhorst0,0 000 - 1831183124,5
18FonsLeferink0,0 000 - 1315131524,5
19BenLievers0,0 000 - 1600160024,5

 ronde 7 gespeeld op 27-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnFred Rienstra0-1
Guyliano Radhe  Joop Crooy1-0
Paul DellemanEmile Okel1-0
Chiel VerhagenAlbert Lebbink 1-0

ronde 6 gespeeld op 27-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraGuyliano Radhe1-0
Emile OkelHenk Steinhauer1-0
Jan Ravensteijn   Joop Crooyrem
Chiel VerhagenPaul Delleman0-1


Albert Lebbinkoneven

ronde 5 gespeeld op 27-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Joop CrooyFred Rienstra0-1
Henk Steinhauer Jan Ravensteijn    rem
Guyliano RadheChiel Verhagen1-0
Albert LebbinkEmile Okel0-1


Paul Dellemanoneven


dinsdag 31 januari 2017

Stand en uitslagen rapid ronde 1 t/m 4

na ronde 4 seizoen 16/17
NrVoornaamNaam Score Gesp  W   R   V  PercBye Rating  TPR  WP 
01RobbieGerhardus3,5431088175017845,0
02Patrick vanWaardenburg3,0430175175117378,5
03FredRienstra3,0430175148817797,0
04JoopCrooy2,5421163146716797,5
05HenkSteinhauer2,04202501719155110,5
06ChielVerhagen2,0420250149415888,5
07JanRavensteijn2,0420250149514206,0
08GuylianoRadhe2,0420250122614725,0
09JokeAnzion1,5411238139913977,5
10ErikVisser1,0210150138714869,5
11SteffenBrouwer1,0410325148113459,0
12Emile Okel1,0410325147512248,0
13AlbertLebbink1,0210150137716288,0
14PaulDelleman0,5401313154611418,0














cyclus 1 ronde 4 gespeeld op 30-01-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusAlbert Lebbink1-0
Patrick van Waardenburg  Fred Rienstra1-0
Erik VisserJoop Crooy1-0
Henk SteinhauerChiel Verhagen1-0
Jan RavensteijnGuyliano Radhe 1-0
Paul DellemanJoke Anzionrem
Emile OkelSteffen Brouwer1-0

cyclus 1 ronde 3 gespeeld op 30-01-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraErik Visser1-0
Joop CrooyHenk Steinhauer1-0
Steffen Brouwer  Robbie Gerhardus0-1
Chiel VerhagenJan Ravensteijn1-0
Joke AnzionPatrick van Waardenburg 0-1
Guyliano RadheEmile Okel1-0
Albert LebbinkPaul Delleman1-0

cyclus 1 ronde 2 gespeeld op 30-01-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusJoop Crooyrem
Steffen BrouwerJan Ravensteijn1-0
Emile OkelFred Rienstra0-1
Henk SteinhauerPatrick van Waardenburg 1-0
Chiel VerhagenJoke Anzion1-0
Guyliano RadhePaul Delleman1-0

cyclus 1 ronde 1 gespeeld op 30-01-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Joop CrooySteffen Brouwer1-0
Paul DellemanRobbie Gerhardus 0-1
Jan RavensteijnEmile Okel1-0
Fred RienstraHenk Steinhauer1-0
Patrick van WaardenburgChiel Verhagen1-0
Joke AnzionGuyliano Radhe1-0

maandag 29 februari 2016

Frank S. rapidkampioen!

Wat ik toch wel een teleurstelling vind,  is als de te kloppen man niet te kloppen blijkt. Je denkt: ook een te kloppen man moet toch weleens een penning over het hoofd zien, met een achtergebleven zet zitten, in zetdwang komen. Maar dan ken je onze te kloppen man niet. Hij niet. Of misschien wel, maar zagen wij dat niet.
Onze hoop was vooral gevestigd op Tony en Robbie. Maar de enige die hem van een maximale score wist af te houden, was Henk. Tony verloor van Frank, Robbie verloor van Frank en Tony en alle drie wonnen ze van de anderen. Zo kon het gebeuren dat Robbie als derde eindigde, Tony als tweede en dat Frank met vlag en wimpel eerste werd en daarmee rapidkampioen van het seizoen 2015/2016.

Gefeliciteerd, Frank.