oranjesingel

oranjesingel

donderdag 1 maart 2018

Rapid 2017-2018


Na de eerste speelavond en na vier ronden hadden de bokken zich al van de schapen afgescheiden. Patrick voerde met 4 uit 4 het klassement aan, daarna volgden Tony, Robbie en Emile met 3 punten. Deze voorsprong wist Patrick op de tweede speelavond te handhaven. Eerst versloeg hij Robbie, daarna Tony. In de slotronde moest hij tegen Chiel. Die maakte het hem niet al te moeilijk en zo werd Patrick ongeslagen de rapidkampioen van het seizoen 2017/2018. Gefeliciteerd, Patrick.
Achter hem eindigde Tony als tweede en Robbie als derde, beiden met 5 punten. Robbie had 7 potjes nodig om die score te behalen, Tony 6. Het peloton der kansarmen en kanslozen werd aangevoerd door Paul en Chiel, ieder met 3½ punt.

dinsdag 27 februari 2018

Stand & Uitslagen Rapid (20 min.p.p.p.p.)

Ranglijst Rapid 27-02-2018
na ronde 7 seizoen 17/18
NrVoornaamNaamScore Gesp  W   R   V  Per cBye RatingTPR  WP 
01Patrick vanWaardenburg7,0660010011787198426,0
02TonyHogerhorst5,0650183 1837187327,0
03RobbieGerhardus5,0750271 1756178324,5
04ChielVerhagen3,5723250 1485152724,5
05PaulDelleman3,5731350 1565158221,5
06Emile Okel3,0430175 1516173622,5
07AlbertLebbink3,0722343 1368138716,0
08JanRavensteijn2,5721436 1493150726,5
09FrankSchleipfenbauer  2,5321083 2075196224,5
10FredRienstra2,0720529 1496142424,5
11ErikVisser2,0712429 1378133519,5
12JoopCrooy1,56015811408122024,5
13GuylianoRadhe1,0310233 1257128519,0
14HenkSteinhauer0,5301217 1670136321,5
15JokeAnzion0,0 000 - 1399139924,5
16Frank van derRijst0,0 000 - 1176117624,5
17FonsLeferink0,0 000 - 1315131524,5
18SteffenBrouwer0,0 000 - 1481148124,5

ronde 5 gespeeld op 26-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van Waardenburg Robbie Gerhardus1-0
Tony HogerhorstJan Ravensteijn1-0
Chiel VerhagenJoop Crooy1-0
Paul DellemanAlbert Lebbink1-0
Erik VisserGuyliano Radhe0-1
Fred RienstraFrank Schleipfenbauer    0-1

ronde 6 gespeeld op 26-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van Waardenburg Tony Hogerhorst              1-0
Robbie GerhardusChiel Verhagen1-0
Jan RavensteijnPaul Delleman0-1
Albert LebbinkJoop Crooyrem
Frank SchleipfenbauerErik Visserrem
Guyliano RadheFred Rienstra0-1

ronde 7 gespeeld op 26-02-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusPaul Delleman1-0
Tony HogerhorstFred Rienstra1-0
Frank Schleipfenbauer     Jan Ravensteijn1-0
Albert LebbinkGuyliano Radhe1-0
Joop CrooyErik Visser0-1
Chiel VerhagenPatrick van Waardenburg 0-1

dinsdag 30 januari 2018

Rapid 20 min.p.p.p.p. 30 januari

Ranglijst Competitie 2 (Rapid 20 min.p.p.p.p.)
na ronde 4 seizoen 17/18
NrVoornaamNaamScoreGesp W  R  V  Perc. Bye Rating TPR  WP 
01Patrick vanWaardenburg4,033001001176218828,0
02TonyHogerhorst3,03300100184519979,0
03RobbieGerhardus3,0430175175718117,0
04Emile Okel3,0430175151617395,0
05JanRavensteijn2,5421163150316149,0
06ChielVerhagen2,5413063148315426,0
07PaulDelleman1,5411238155715217,0
08AlbertLebbink1,5411238136413706,5
09JoopCrooy1,03003011430128610,5
10FredRienstra1,0410325149413539,5
11ErikVisser0,54013131370123010,0
12HenkSteinhauer0,5301217167013608,5
13JokeAnzion0,0000-139913998,0
14GuylianoRadhe0,0000-125512558,0
15FrankSchleipfenbauer0,0000-208520858,0
16Frank van derRijst0,0000-117611768,0
17FonsLeferink0,0000-131513158,0
18SteffenBrouwer0,0000-148114818,0

 ronde 1 gespeeld op 30-01-2018
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnPatrick van Waardenburg0-1
Erik VisserEmile Okel0-1
Albert LebbinkChiel Verhagenrem
Henk Steinhauer             Robbie Gerhardus0-1
Paul DellemanFred Rienstra1-0

ronde 2 
WitspelerZwartspelerUitslag
Patrick van WaardenburgJoop Crooy1-0
Fred RienstraAlbert Lebbink1-0
Emile OkelHenk Steinhaue             r1-0
Robbie GerhardusErik Visser1-0
Chiel VerhagenJan Ravensteijnrem
Tony HogerhorstPaul Delleman1-0

 ronde 3 
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraPatrick van Waardenburg0-1
Emile OkelRobbie Gerhardus0-1
Joop CrooyTony Hogerhorst0-1
Chiel VerhagenErik Visserrem
Albert LebbinkJan Ravensteijn0-1
Henk Steinhauer             Paul Dellemanrem

 ronde 4 
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie Gerhardus           Tony Hogerhorst              0-1
Jan RavensteijnFred Rienstra1-0
Joop CrooyEmile Okel0-1
Paul DellemanChiel Verhagen0-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-1

donderdag 2 maart 2017

Rapid 2017

Na de eerste speelavond en na vier ronden was de stand bovenin:

  1. Robbie            3,5 pt
  2. Patrick            3,0 pt
  3. Fred                3,0 pt
  4. Joop             2,5 pt
Tijdens deze eerste avond vielen er meerdere opmerkelijke resultaten te noteren. Zo won Joop van Henk, Henk van Patrick, Guyliano van Emile, Steffen van Jan en speelde Joop remise tegen Robbie. 
De tweede speelavond beloofde dus een boeiende strijd te gaan opleveren waarvan de uitkomst nog lang niet zeker was. Maar zo ging het niet. Patrick en Robbie  konden om zeer uiteenlopende redenen niet aanwezig zijn en de vraag werd nu, nu de katten van huis waren, wie de muis zou worden die feest kon gaan vieren. 

Dat werd al snel duidelijk toen Fred in ronde 5 van Joop won en zich daarmee comfortabel op de eerste plaats nestelde. Die plaats gaf hij niet meer uit handen door in de resterende ronden ook Guyliano en Jan te verslaan. En zo werd hij met de fraaie score van 6 uit 7 onze rapidkampioen van het seizoen 2016/2017. Gefeliciteerd, Fred.

Hoogst opmerkelijk en zeer verrassend was de naam van degene die met 4 uit 7 als tweede kon worden genoteerd. Dat was namelijk die van Guyliano, die van de oude rotten Joop en Chiel wist te winnen. Fraai gedaan en veelbelovend, meneertje. Maar waar blijft het respect?

dinsdag 28 februari 2017

Stand en Uitslagen ronde 5, 6 en 7


Eindstand  27-02 2017 
NrVoornaamNaamScoreGesp W  R  V PercByeRating TPR   WP 
01FredRienstra6,0760186 1511176919,5
02GuylianoRadhe4,0740357 1255152023,0
03RobbieGerhardus3,5431088 1750178024,5
04PaulDelleman3,562134211562139920,0
05Patrick vanWaardenburg3,0430175 1751173326,5
06JanRavensteijn3,0722343 1490142622,5
07Emile Okel3,0730443 1490142722,0
08JoopCrooy3,0722343 1443144921,0
09ChielVerhagen3,0730443 1476144519,5
10HenkSteinhauer2,5621342 1697147324,0
11AlbertLebbink2,041032511363136220,5
12JokeAnzion1,5411238 1399140322,5
13ErikVisser1,0210150 1387147926,5
14SteffenBrouwer1,0410325 1481134920,0
15Frank van der  Rijst0,0 000 - 1176117624,5
16FrankSchleipfenbauer 0,0 000 - 2085208524,5
17TonyHogerhorst0,0 000 - 1831183124,5
18FonsLeferink0,0 000 - 1315131524,5
19BenLievers0,0 000 - 1600160024,5

 ronde 7 gespeeld op 27-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Jan RavensteijnFred Rienstra0-1
Guyliano Radhe  Joop Crooy1-0
Paul DellemanEmile Okel1-0
Chiel VerhagenAlbert Lebbink 1-0

ronde 6 gespeeld op 27-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Fred RienstraGuyliano Radhe1-0
Emile OkelHenk Steinhauer1-0
Jan Ravensteijn   Joop Crooyrem
Chiel VerhagenPaul Delleman0-1


Albert Lebbinkoneven

ronde 5 gespeeld op 27-02-2017
WitspelerZwartspelerUitslag
Joop CrooyFred Rienstra0-1
Henk Steinhauer Jan Ravensteijn    rem
Guyliano RadheChiel Verhagen1-0
Albert LebbinkEmile Okel0-1


Paul Dellemanoneven