oranjesingel

oranjesingel

Rapid 24 februari 2020

Eindstand Rapid Competitie
na ronde 8 seizoen 19/20
NrVoornaamNaamScoreGesp   W   R    V   Perc ByeRating  TPR  WP 
01EricLangedijk158710941917197970
02JaapBrouwer118431691625174071
03FredRienstra118512691627173964
04RobbieGerhardus108422631735169372
05PaulDelleman108422631671167668
06JoopCrooy78314441441151365
07ChielVerhagen78314441478149052
08Patrick van     Waardenburg64301751702184879
09JanRavensteijn68305381512152679
10FrankSchleipfenbauer   64301751619178465
11AlbertLebbink58215311435142671
12JacobLangedijk44202501604156255
13GerardVerstraete28107131329124954
14AlfonsGerhardus14013131554116145
15ErikVisser14013131354120443
16Bert Lammertink14103251571132427
17ElmerBoon0000-1600160064

ronde 8 gespeeld op 24-02-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkPatrick van Waardenburg1-0
Fred RienstraJaap Brouwer1-0
Robbie Gerhardus          Albert Lebbink1-0
Paul DellemanJoop Crooy1-0
Jan RavensteijnFrank Schleipfenbauer0-1
Chiel VerhagenBert Lammertink1-0
Gerard VerstraeteJacob Langedijk0-1
ronde 7 gespeeld op 24-02-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Albert LebbinkEric Langedijk0-1
Jaap BrouwerChiel Verhagen1-0
Fred RienstraPaul Dellemanrem
Joop CrooyRobbie Gerhardusrem
Patrick van WaardenburgJan Ravensteijn1-0
Bert LammertinkGerard Verstraete1-0
Jacob LangedijkFrank Schleipfenbaue    r0-1
ronde 6 gespeeld op 24-02-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkJoop Crooy1-0
Jan RavensteijnJaap Brouwer0-1
Robbie GerhardusFred Rienstra0-1
Gerard VerstraetePaul Delleman0-1
Chiel VerhagenAlbert Lebbinkrem
Frank Schleipfenbauer    Patrick van Waardenburg0-1
Jacob LangedijkBert Lammertink1-0
ronde 5 gespeeld op 24-02-2020
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkRobbie Gerhardus          1-0
Paul DellemanJaap Brouwerrem
Jan RavensteijnChiel Verhagen1-0
Albert LebbinkFred Rienstra0-1
Joop CrooyGerard Verstraete1-0
Patrick van WaardenburgJacob Langedijk1-0
Frank SchleipfenbauerBert Lammertink1-0






Rapid 27 januari 2020

Ranglijst  rapid
na ronde 4 seizoen 19/20
NrVoornaamNaamScoreGesp. W  R  V PercByeRatingTPRWP
01EricLangedijk74310881904192218
02RobbieGerhardus74310881759186418
03JaapBrouwer64220751622181722
04PaulDelleman44202501666164822
05JanRavensteijn44202501522163219
06ChielVerhagen44202501481154217
07FredRienstra44202501595157514
08AlbertLebbink44202501444149213
09JoopCrooy44202501431150212
10GerardVerstraete24103251347132513
11ErikVisser14013131354120613
12AlfonsGerhardus14013131554115411
13Patrick vanWaardenburg0000-1686168616
14JacobLangedijk0000-1609160916
15ElmerBoon0000-1600160016
16FrankSchleipfenbauer0000-1600160016

Eric LangedijkJan Ravensteijn1-0
Robbie GerhardusChiel Verhagen1-0
Paul DellemanAlbert Lebbink1-0
Jaap BrouwerJoop Crooy1-0
Alfons GerhardusErik Visser  rem
Fred RienstraGerard Verstraete1-0
Paul Delleman     Eric Langedijk0-1
Jaap BrouwerRobbie Gerhardus rem
Alfons GerhardusFred Rienstra0-1
Erik VisserJan Ravensteijn0-1
Chiel VerhagenJoop Crooy 1-0
Albert LebbinkGerard Verstraete1-0
Eric LangedijkFred Rienstra 1-0
Jan RavensteijnRobbie Gerhardus0-1
Albert LebbinkJaap Brouwer0-1
Chiel VerhagenPaul Delleman  0-1
Gerard VerstraeteAlfons Gerhardus1-0
Joop CrooyErik Visser1-0
Jaap BrouwerEric Langedijk rem
Robbie GerhardusPaul Delleman1-0
Fred RienstraJan Ravensteijn0-1
Gerard VerstraeteChiel Verhagen0-1
Erik VisserAlbert Lebbink0-1
Joop CrooyAlfons Gerhardus 1-0




Eric L rapidkampioen!

Rapid (20 min.p.p.p.p.)
Na de eerste speelavond en na drie ronden stonden Eric en Jaap, broederlijk en ongeslagen, op een gedeelde eerste plaats. In de vierde ronde won Eric van Tony en Jaap van Fred, in de vijfde ronde moesten de koplopers  tegen elkaar en die partij werd door Eric gewonnen. De vraag was dus of er de resterende ronden nog iemand in staat zou zijn hem een punt afhandig te maken of dat twee iemanden hem een halfje zouden kunnen afsnoepen. Het antwoord luidt dus: NEE. Noch Robbie, noch Paul kon de zegereeks van Eric een halt toeroepen en zo verloor hij niks, maar won hij alles en werd met zeven overwinningen de wel zeer terechte rapidkampioen van het seizoen 2018/2019. Hulde!
Tony werd tweede, Jaap derde en voor de rest van de eindstand en voor de uitslagen klikje hier.


Rapid.


Afgelopen maandag, 28 januari, werd een begin gemaakt met de strijd om het rapidkampioenschap van dit seizoen. Qua aantal viel de opkomst niet mee, maar dat werd goedgemaakt door de hoge motivatie, het spelplezier en de gedrevenheid waarmee zij die er wel waren achter de borden zaten. Dat leverde tal van boeiende gevechten met verrassende resultaten op. 
De verrassing van de avond was natuurlijk de uitslag van de partij tussen Tony en Joop: Remise! Tony die niet in de hem daartoe beschikbaar gestelde tijd van Joop kon winnen en Joop die geen winstkansen meer had! Er wordt in deze tijd toch wel heftig aan ons wereldbeeld gemorreld. 
Ook Jacob zorgde voor de nodige verrassing: hij versloeg Albert en Chiel. En dan is er sinds kort Jaap. Wat we daarmee aan schaaktalent in huis gehaald hebben, moet nog blijken, maar vooralsnog ziet dat er veelbelovend uit: hij won alle drie zijn partijen en deelt met Eric, die hetzelfde deed, de eerste plaats.  

Rapid 2018-2019

Rapid, 20 min. per persoon per partij.

Rapid 20 m.p.p.p.p
na ronde 7 seizoen 18/19
NrVoornaamNaamScoreGesp  W   R   V PercByeRating  TPR   WP
01EricLangedijk21,077001001888202778,0
02TonyHogerhorst16,57511791842181173,5
03JaapBrouwer15,07502711541173270,5
04PaulDelleman12,07403571571160778,0
05RobbieGerhardus10,04301751832184984,0
06Patrick vanWaardenburg10,04301751728174075,0
07JoopCrooy7,57214361449150687,0
08JacobLangedijk7,57214361411146576,5
09JanRavensteijn6,07205291486138673,5
10AlbertLebbink6,07205291397137360,0
11FredRienstra4,57115211414130066,0
12ChielVerhagen3,07106141448122560,0
13ErikVisser1,0000-1345134573,5
14ElmerBoon1,0000-1600160073,5


ronde 1 gespeeld op 28-01-2019
WitspelerZwartspeler Uitslag 
Joop CrooyChiel Verhagen1-0
Fred RienstraTony Hogerhorst        0-1
Eric Langedijk   Jan Ravensteijn1-0
Albert Lebbink         Jacob Langedijk0-1
Jaap BrouwerPaul Delleman1-0

ronde 2 gespeeld op 28-01-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Tony Hogerhorst        Joop Crooyrem
Jacob LangedijkEric Langedijk           0-1
Chiel VerhagenJaap Brouwer0-1
Jan RavensteijnFred Rienstra1-0
Paul DellemanAlbert Lebbink1-0

ronde 3 gespeeld op 28-01-2019
WitspelerZwartspeler Uitslag
Joop CrooyEric Langedijk0-1
Jaap BrouwerJan Ravensteijn         1-0
Tony Hogerhorst        Paul Delleman1-0
Jacob LangedijkChiel Verhagen1-0
Albert LebbinkFred Rienstra1-0

 ronde 4 gespeeld op 25-02-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkTony Hogerhorst1-0
Paul DellemanJacob Langedijk1-0
Jan RavensteijnJoop Crooy0-1
Patrick van WaardenburgAlbert Lebbink1-0
Chiel VerhagenRobbie Gerhardus0-1
Jaap BrouwerFred Rienstra1-0

 ronde 5 gespeeld op 25-02-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Eric LangedijkJaap Brouwer1-0
Tony HogerhorstJacob Langedijk1-0
Paul DellemanJoop Crooy1-0
Robbie GerhardusPatrick van Waardenburg1-0
Albert LebbinkJan Ravensteijn0-1
Fred RienstraChiel Verhagen1-0

 ronde 6 gespeeld op 25-02-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Robbie GerhardusEric Langedijk0-1
Joop CrooyJaap Brouwer0-1
Jan RavensteijnTony Hogerhorst0-1
Fred RienstraPaul Delleman0-1
Jacob LangedijkPatrick van Waardenburg0-1
Chiel VerhagenAlbert Lebbink0-1

 ronde 7 gespeeld op 25-02-2019
WitspelerZwartspelerUitslag
Paul DellemanEric Langedijk0-1
Jaap BrouwerTony Hogerhorst0-1
Patrick van WaardenburgJoop Crooy1-0
Albert LebbinkRobbie Gerhardus0-1
Jan RavensteijnChiel Verhagen0-1
Jacob LangedijkFred Rienstrarem